top of page
  • Yazarın fotoğrafıElit Sineklik

Doğaya Dair

Yaşadığımız bu gezegende yaratılan tüm canlılar, tüm bitkiler,insanlar yani bizler yeryüzünün birer parçalarıyız. Bu dünyanın değerini bilmeli ve elimizden geldiğince yaradılanı korumalıyız. Aslında doğa ana bize çok değerli bir emanet. Bizler onun yaşama kurallarını korumalı ve yasalarına saygı göstermeliyiz. Aslına hepimiz birbirinin içine geçmiş zincir halkaları gibiyiz. Bu zincirin herhangi bir yerinde oluşan kopukluk tek bir yeri değil bütünü etkiler.


Güzel bir dünyayı bizden sonraki nesillere bırakabiliriz. Ancak görünen o ki insanoğlununi para kazanma hırsı hepimizin geleceğinin farkında olmadan yok olmasını sağlayacak. Acı ama, dünya güzelliklerle doluyken hırslar onların yok olmasına sebeptir.


Yaşamın devamlılığı için doğa ana ile ele ele olmalıyız.Aksi durumda doğa ana intikamını son derece yıkıcı şekilde alacaktır.


Huzurlu, saygılı, neşeli günlerimiz olsun.12 görüntüleme3 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Doğada her zaman varlığını sorguladığımız canlıdır sivrisinekler. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte kendilerini iyiden iyiye hissettirirler. Hepimizin onlarla ilgili mutlaka bir anısı vardır. Vızıl

Yazının başlığında bir yanlışlık var. Ne mi ? Hadi bulalım... Sineklerden ve haşerelerden rahatsızsınız. Evinize sineklik taktırmaya karar verdiniz. Komşunuz da taktırmış ama biraz sıkıntılı. “Ah keşk

bottom of page