top of page
  • Yazarın fotoğrafıElit Sineklik

Sineklik ve Dekorasyon

Güncelleme tarihi: 10 Mar 2019

Aslında annelerimiz sanki bizlerden daha mı özenliydi ev düzeni hakkında ? Beğenmiyorlardı odalarımızın dağınıklığını, kızıyorlardı sıkçana. Bizim odalar hariç evlerin içi de çiçek gibiydi aslında. Salon, o erişilmez girilmez salon mesela. Her yer pırıl pırıl, mis kokulu. Sehpaların üzerinde tozları her gün alınan biblolar, vazolar. O gün ne kadar gereksiz geliyordu çoğumuza. Ama yaş aldıkça, azıcık eskidikçe, çoluk çocuk ta olunca, biz de başladık anne babalarımıza benzemeye. Artık daha çok özen gösteriyoruz evimize, dekorasyona, hatta bizler kızıyoruz artık çocuklara, odalar dağılıyor diye.

Tabii modern çağın gerektirdiği yeniliklerden de daha çok faydalanıyoruz aslında. Örneğin camlara babalarımızın raptiyelerle çaktıkları eğreti sineklik tüllerinin yerine bugün pek çok alternatifimiz var, üstelik olabildiğince dekoratif ve şık görünümlü..

Plise Sineklik..

Kapattığımızda sinek ve haşereleri evimizden uzak tutuyor, açtığımızda varlığını hissedemiyoruz bile. Hoş açıkken de oldukça albenili olduğunu söylemek te de bir sakınca yok. Biz, Elit Sineklik ailesi olarak başta Plise Sineklik ( hani o akordiyon gibi olanlar) olmak üzere tüm sineklik ihtiyaçlarınız için buradayız. Size uygun en doğru sineklik çözümünü üretmek için telefonlarınızı bekliyoruz.Sineksiz günler dileriz.

25 görüntüleme2 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Doğada her zaman varlığını sorguladığımız canlıdır sivrisinekler. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte kendilerini iyiden iyiye hissettirirler. Hepimizin onlarla ilgili mutlaka bir anısı vardır. Vızıl

Yazının başlığında bir yanlışlık var. Ne mi ? Hadi bulalım... Sineklerden ve haşerelerden rahatsızsınız. Evinize sineklik taktırmaya karar verdiniz. Komşunuz da taktırmış ama biraz sıkıntılı. “Ah keşk

bottom of page