top of page

Sık Sorulan Sorular

Pencerelere sineklik taktırmak istiyorum. Ama hangi tipi tercih etmem gerektiğini bilmiyorum.

Bizi aramanız yeterli. Deneyimli ekip elemanlarımız sizi ziyaret edip en doğru kararı vermenize yardımcı olacaklardır. Keşifle ilgili herhangi bir ücret talep etmediğimizi hatırlatırız.

Taktığınız sinekliklere garanti veriyor musunuz ?

Sinekliklerimiz 1 sene boyunca Elit Sineklik Garantisi altındadır. 

Google da pek çok ilan var. Neden sizi tercih etmeliyim ?

2013 yılından beri sektörde faaliyet gösteriyoruz, işimizi severek yapıyoruz, yenilikleri yakından takip ediyoruz, her zaman ürettiğimiz malın arkasında duruyoruz ve  en önemli önceliğimiz her zaman   Müşteri Memnuniyeti. 

Hangi bölgelere montaj hizmeti veriyorsunuz ?

İmalatımız Maltepe'de olduğu için ağırlıklı ve hızlı hizmet verebildiğimiz bölge İstanbul Anadolu Yakası. Ancak Avrupa Yakası'na da haftada bir gün servisimiz mevcut.

Elimden tamirat, tadilat işleri geliyor. Sineklik ölçüsünü kendim alırsam kargo ile sineklikleri yolluyor musunuz ?

Evet yolluyoruz. Üstelik 500.-TL üzeri kargo ücreti bize ait ve montajı biz yapmadığımız için sineklikleriniz elinize  daha uygun fiyatlı ulaşıyor.

Kendim nasıl ölçü alabilirim ?

Plastik doğramanızın açılan kanat ölçüsünü dışından dışına en ve boy olarak ölçmeniz yeterli. Bu ölçüyü aldıktan sonra bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı olabiliriz.

Kedim var. Sineklikleri yırtıp kaçıyor. Bu konuda bir çözümünüz var mı ?

Evcil hayvanlarımızı evde  ve keza sinekleri de dışarıda tutabilmek için geliştirdiğimiz sineklik modellerimiz var. Bu modellerde alüminyum yada çelik tel kullanıyoruz. Ancak bu teller sadece Sürme Sineklik ve İçe Açılır Sineklik modellerimizde kullanılabiliyor.

Geçen sene X firmasına sineklik yaptırdım. Sinekliklerim eskidi ve tülleri yırtıldı, bana yardımcı da olmuyorlar. Siz  bu sinekliklerin tamiratını yapar mısınız ?

Pazarda kullanılan pek çok sineklik profili mevcuttur. Bu  profiller yaklaşık 2-3 senede bir değişiklik göstermektedir. Keza profilleri birbirine bağlayan plastik aksamlar da değişmektedir. Mevcut sineklikleriniz şu anda bizim  kullanmakta olduğumuz  aksamlarla uyumlu ise elbette tamiratlarınızı olarak yaparız. Hep dediğimiz gibi "Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti "

Pencerelerimin dışında panjur var. Sineklik yaptırabilir miyim ?

İmalatlarımızda 28.5mm ve 17.9mm kalınlıklarında 2 adet profil kullanıyoruz. Şayet panjurlarınız doğramaya çok yakınsa 17.9mm lik profilimizle sineklikleriniz yapabiliriz. Ancak en doğrusu bizi arayıp Ücretiz Keşif hizmetimizden yararlanmanız olacaktır.

Doğramalarım koyu yeşil. Sineklik yaptırmak istiyorum ama renk uyumuna önem veriyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Beyaz, Antrasit Gri, Açık Bej, Altın Meşe, Antik Meşe, Maun renklerindeki sineklik profillerimiz her zaman elimizde mevcut olup, şayet doğramalarınız farklı bir renkte ise içerisinde yaklaşık 350 renk barındıran RAL Alüminyum toz boyama kataloğundan doğramanızla aynı  renkte sinekliklerinizi imal edebiliyoruz. 

bottom of page